Złote Walentynki

Złote Walentynki

Walentynki to szczególne święto. Powszechnie uważa się je za dzień zakochanych. Małżonkowie, narzeczeni, zakochani wyznają sobie miłość, zapewniają o niej. Ale słowo „kocham” znaczy o wiele więcej. Kochamy babcię, mamę, córkę, syna, tatę, przyjaciółkę. Każdemu w tym dniu powinniśmy okazać, jak jest dla nas ważny. Jak zrobić to w niebanalny sposób? Jak zaskoczyć i wzruszyć obdarowywaną osobę?

Rozwiązanie jest proste. Miłość symbolizuje kolor czerwony. Podarujmy więc ukochanej, bliskiej osobie drobiazg w tym kolorze. Ale niech to nie będzie kolejne czerwone serduszko lub kartka czy czekoladki. Tym razem niech będzie to biżuteria. Jest tyle nietuzinkowych dodatków w tym kolorze.

Bransoletka na czerwonym sznureczku to uroczy upominek. Po pierwsze, spełnia podstawowy wymóg prezentu z okazji Dnia Zakochanych - jest czerwona. Po drugie, można wzmocnić jej siłę, znaczenie i wybrać bransoletkę na czerwonym sznureczku z sercem lub znakiem nieskończoności – kolejnymi symbolami miłości.

Chaton posiada także bogatą galerię wisiorkówłańcuszkówzawieszek z sercem lub znakiem nieskończoności, również w kolorze czerwonym.

zawieszka serce

Oczywiście czerwień nie jest bezwzględnie wymagana. Serce to wystarczająco wymowny symbol. Kolczyki złote o tym kształcie będą idealne dla ukochanej.

kolczyki złote serce

Pięknym prezentem będzie również złota bransoletka z serduszkiem. Delikatna, subtelna zachwyci nawet najbardziej wymagającą kobietę.

bransoletka złota serce

Jeśli ktoś uważa, że serce czy znak nieskończoności to prezenty mało zaskakujące, może wybrać inny symbol miłości, sympatii i przyjaźni. Są nimi obrączki, łabędzie, amor oraz kwiaty, przede wszystkim róże.

zawieszka róża

Tyle o symbolach. Nie musimy bowiem ograniczać się tylko do nich. Prezent walentynkowy powinien być podarowany przede wszystkim z głębi serca i stanowić dowód szczerych uczuć.

serce celebrytka

Idealnie w tę konwencję wpisuje się spersonalizowana biżuteria. Bransoletka z grawerem czy otwierany wisiorek, w którym zamieścimy zdjęcie lub dedykację wyrazi wszystko, co chcemy przekazać.

Warto też pamiętać o tym, jaką biżuterię nosi lub lubi osoba, którą chcemy obdarować.  Dobrze jest dopasować ją do gustu kobiety. Niewątpliwie jednak powinna to być złota biżuteria. Złoto to cenny i szlachetny kruszec, dlatego wybiera się go na szczególne, ważne okazje. Jest synonimem elegancji i dobrego smaku nie tylko osoby, która ją nosi, ale też osoby, która ją podarowuje.Powiązane artykuły:

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane.

Wpisz kod

Informacja

Tagi

Śledź nas na Facebooku