Bransoletki 

Bransoletki

Dłonie przyozdobione delikatnie migocącą bransoletką subtelnie akcentują kobiecy styl. Blask najszlachetniejszych kruszców rozświetla dłonie i dodaje elegancji każdej damie. Czy wybór padnie na dyskretną niewinną czy też na zdecydowaną i odważną, każda z nich odpowiednio podkreśli oryginalność stylu. W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy szer...

Dłonie przyozdobione delikatnie migocącą bransoletką subtelnie akcentują kobiecy styl. Blask najszlachetniejszych kruszców rozświetla dłonie i dodaje elegancji każdej damie. Czy wybór padnie na dyskretną niewinną czy też na zdecydowaną i odważną, każda z nich odpowiednio podkreśli oryginalność stylu. W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy szeroki asortyment bransoletek na różne okazje. Pozwolą one na zastosowanie w różnorodnych miejscach okazałego szyku. Kolekcje, które prezentujemy, wyrażają wewnętrzny kobiecy blask. Niekończące się możliwości wyobraźni i realizacji nowych inspiracji mają odbicie w wysokiej klasy wyrobach ze złota i srebra wysokich prób. Szczegółowo dobrane elementy ozdobne oraz przemyślane połączenie kruszców są gwarancją zadowolenia. Materiały pozłacane czy posrebrzane zostały wykonane z szlachetnych metali nie zawierających w swoim składzie składników uczulających. Trwałość i niezmienny urok wyrobów z najwyższej jakości srebra i złota przyczyniają się ponadczasowego uroku i przydatności.

Nowoczesne złote i srebrne bransoletki są odbiciem stylu kobiecych ikon inspirujących modę i biżuterię. Niepowtarzalne kolekcje są wzbogacone o różne wykończenia zawierające kryształy Swarowskiego, perły, kamienie naturalne nadające wdzięku każdemu z wyrobów. Delikatny splot jest wystarczająco masywny by nie ulegał deformacjom podczas noszenia. Atutem naszych bransoletek jest bezpieczne zapięcie: zapięcie push pull, zapięcia typu "T" lub zapięcia magnetyczne czy klasyczne posiadające regulację, pozwalają bez trudu eksploatować biżuterię. Bransoletka dopełni szyku każdej kreacji.

More

Bransoletki 

Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów