SICIS kolczyki 

SICIS kolczyki

Włoskie kolczyki SICIS

Kolczyki SICIS to włoska biżuteria, która jest wprost wymarzonym prezentem na wyjątkowe okazje. Pieczołowicie wykonana ekskluzywna biżuteria tej włoskiej formy z pewnością doda nieodparty blask niejednej damie bez względu na to, czy jest ona młodą ambitną dziewczyną, czy też dojrzałą kobietą. Kolczyki wiszące z białego lub...

Włoskie kolczyki SICIS

Kolczyki SICIS to włoska biżuteria, która jest wprost wymarzonym prezentem na wyjątkowe okazje. Pieczołowicie wykonana ekskluzywna biżuteria tej włoskiej formy z pewnością doda nieodparty blask niejednej damie bez względu na to, czy jest ona młodą ambitną dziewczyną, czy też dojrzałą kobietą. Kolczyki wiszące z białego lub różowego złota, które oferowane są w różnorakich wariantach, takich jak na przykład Nebulosa, Losange czy Butterfly są znakomitym dopełnieniem niejednej kreacji. Kolczyki SICIS wykonane z drogocennych kamieni są prawdziwym majstersztykiem jubilerskiej sztuki. Nic zatem dziwnego, że objęte zostały dożywotnią gwarancją.

Biżuteria SICIS — eleganckie urozmaicenie różnorodnych stylizacji

Ekskluzywne kolczyki wiszące marki SICIS znakomicie komponują się nie tylko z klasycznymi eleganckimi kreacjami, ale również bardziej nieformalnymi stylizacjami, na przykład utrzymanymi w konwencji smart casual. Biżuteria w kształcie serca tudzież gwiazdek, dodatkowo wzbogacona o białe diamenty, sprawi prawdziwą radość niejednej kobiecie i pozwoli jej wyraziście zaakcentować swoją unikalną osobowość. Doskonale pasuje do wielu złotych pierścionków czy bransoletek. 

More

SICIS kolczyki 

Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów