Ujmujące, urocze, użyteczne - bransoletki na sznureczku

Ujmujące, urocze, użyteczne - bransoletki na sznureczku

Bransoletki na czarnym i czerwonym sznureczku to idealny dodatek dla każdej kobiety. Te dwa kolory są bardzo wymowne. Oba oznaczają władzę, niezależność, wyrafinowanie, elegancję a nawet luksus.

bransoletka na sznurku
W modzie czarny jest kolorem klasycznym, nadającym się do każdego typu urody, do każdej sytuacji i pory dnia. Klasyczna mała czarna Chanel nigdy nie wyszła z mody i zakłada się ją na różne okazje. Tak samo jest z bransoletką na czarnym sznureczku. Można założyć ją do wytwornej garsonki, sukienki, jak i do dżinsów i długiego swetra. Zawsze będzie subtelną ozdobą, dodającą autorytetu i pewności siebie.

Podobnie jest z czerwienią - podkreśla profesjonalizm i jest zmysłowa. Noszą ją kobiety o silnej osobowości oraz te, które mają coś do powiedzenia lub zaoferowania światu.
Krótko mówiąc, bransoletka na czarnym lub czerwonym sznureczku to wizytówka kobiety, nieważne czy założy ją na co dzień, do pracy czy na wieczór, do eleganckiej kreacji.

bransoletka na sznureczku

Bransoletki na czarnym i czerwonym sznureczku mają wiele zalet. Są odporne na zniekształcenia, odbarwienia, właściwie niezniszczalne. Świetnie sprawdzają się na przykład na plaży, bo nie straszne im wiatr, piasek czy słona woda, oraz w podróży, na wycieczce w góry i wielu innych sytuacjach, w których nie założyłybyśmy złotych dodatków. Tak, w nietypowych warunkach i okolicznościach są bezkonkurencyjne i za każdym razem dodają właścicielce powagi i szyku.

Bransoletka na sznureczku to dodatek dla kobiety kreatywnej, która lubi eksperymentować, tworzyć niekonwencjonalne stylizacje. Stanowi doskonałą  bazę do kreowania nietypowych, zupełnie osobistych wzorów. Można bowiem doczepić do sznureczka nieskończoną ilość zawieszek, zwiększać i zmniejszać dowolnie ich ilość, dopasowywać do kreacji. Można też nosić kilka bransoletek na sznureczku na jednym nadgarstku.  

bransoletka na sznurku

Tak więc, bransoletka na sznureczku to urzekający prezent dla kobiety praktycznej, tradycjonalistki, jak i tej niekonwencjonalnej, szalonej, nieokiełznanej. Można obdarować nią ukochaną, przyjaciółkę, babcię i córkę…, każdą kobietę niezależnie od wieku. Jest wygodna, stosowna do każdej okazji.

Bransoletka na czarnym lub czerwonym sznureczku z serduszkiem lub znakiem nieskończoności będzie idealna na urodziny, imieniny, rocznicę, Dzień Babci czy święta. Z podkową lub koniczynką może być podarowana z okazji ukończenia szkoły, studiów, podjęcia pracy lub po prostu jako talizman na szczęście.

Powiązane artykuły:

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane.

Wpisz kod

Informacja

Tagi

Śledź nas na Facebooku