nausznice 

nausznice

Minimalistyczne kolczyki

Szukasz klasycznych, minimalistycznych wzorów kolczyków w nietypowej formie? Kolczyki nausznice to coś dla Ciebie! Takie ozdobne nakładki na uszy o ciekawych kształtach i motywach, wzbogacą każdą stylizację zarówno codzienną, jak i wieczorową. Kolczyki nausznice Nomination charakteryzują się nieszablonowymi wzorami i spo...

Minimalistyczne kolczyki

Szukasz klasycznych, minimalistycznych wzorów kolczyków w nietypowej formie? Kolczyki nausznice to coś dla Ciebie! Takie ozdobne nakładki na uszy o ciekawych kształtach i motywach, wzbogacą każdą stylizację zarówno codzienną, jak i wieczorową. Kolczyki nausznice Nomination charakteryzują się nieszablonowymi wzorami i sposobami noszenia, które zachwycą każdą kobietę.

Kolczyki nausznice Nomination

Nausznice w naszej ofercie zachwycą Cię klasycznymi wzorami, w nowej odsłonie. Te półokrągłe minimalistyczne dzieła sztuki dodają pewności siebie i doskonale komponują się z każdym innym wzorem kolczyków. Nausznice posiadają minimalistyczne zdobienia cyrkonią, ale występują również całe pokryte są zdobieniami. Nausznice możesz nosić jak tradycyjne kolczyki lub na małżowinie usznej. Wybór należy do Ciebie!

Złote nausznice Nomination

W naszej ofercie znajdziesz nausznice złote z cyrkoniami, które będą idealnym wyborem do codziennych i wieczorowych stylizacji. Minimalistyczne kolczyki z jedną cyrkonią przybierają różne kształty — serca, gwiazdy lub prostokąta. Natomiast bardziej zdobne nausznice są w całości pokryte drobnymi cyrkoniami. Nausznice złote posiadają swoje odpowiedniki w srebrnych nausznicach Nomination, tak więc miłośniczki srebra również znajdą coś dla siebie. Wybierz kilka różnych wzorów i połącz je w zupełnie nowe stylizacje.

More

nausznice 

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów