kompozycje 

kompozycje

Zaprojektuj swoją własną bransoletkę modułową!

Która z naszych bransoletek najbardziej do Ciebie pasuje? Dopasuj ją do siebie. Bransoletki modułowe włoskiej marki Nomination złożone są z kostek ze stali nierdzewnej zwanych linkami. Według własnych upodobań możesz dokładać pojedyncze elementy. Dzięki temu Twoja bransoletka będzie spersonalizowana...

Zaprojektuj swoją własną bransoletkę modułową!

Która z naszych bransoletek najbardziej do Ciebie pasuje? Dopasuj ją do siebie. Bransoletki modułowe włoskiej marki Nomination złożone są z kostek ze stali nierdzewnej zwanych linkami. Według własnych upodobań możesz dokładać pojedyncze elementy. Dzięki temu Twoja bransoletka będzie spersonalizowana. Co więcej, masz wpływ nie tylko na jej wielkość, ale także na sam projekt. Na każdej kostce może znajdować się inna ozdoba - literka, postać, zwierzę, hobby, kamień itp. W ofercie mamy także bransoletki dla mężczyzn.

Jak wyglądają bransoletki NOMINATION?

Wszystkie nasze bransoletki wykonane są ze stali szlachetnej, dostępne w kolorze złota i srebra. Niektóre bransoletkiote ozdobione są cyrkoniami w różnych kolorach i w rozmaitych konfiguracjach. Podobnie jak srebrne, bransoletki złote mogą być ozdobione intrygującym grawerem, który sama zaprojektujesz. Poznaj także już istniejące ciekawe propozycje grawerów wymyślonych przez włoskich twórców.

Dlaczego warto kupować bransoletki modułowe?

Prawdopodobnie nigdy nie spotkasz innej kobiety, na której ręce zobaczysz taką samą bransoletkę Nomination. Szeroka gama motywów ozdobnych, oferowanych w naszym sklepie gwarantuje stworzenie niepowtarzalnej biżuterii.


More

kompozycje 

Pokazuje 1 - 24 z 126 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 126 elementów